AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
£saY
2 lvl
2 lvl

MesajKonu: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   C.tesi Nis. 18, 2009 8:46 pm

£saY Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Kullanıcı profilini gör
£saY
2 lvl
2 lvl

MesajKonu: Geri: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   C.tesi Nis. 18, 2009 8:46 pm

bi de rütbemi orgeneral yapın
Kullanıcı profilini gör
£saY
2 lvl
2 lvl

MesajKonu: Geri: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   C.tesi Nis. 18, 2009 8:47 pm

sonra postumu 1500+ (+ sı size kalmış artık Very Happy )
Kullanıcı profilini gör
£saY
2 lvl
2 lvl

MesajKonu: Geri: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   C.tesi Nis. 18, 2009 8:48 pm

bu kadar yeter şimdilik Very Happy
Kullanıcı profilini gör
£saY
2 lvl
2 lvl

MesajKonu: Geri: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   C.tesi Nis. 18, 2009 8:48 pm

HA Bİ DE NAZIM A SÖYLEYİN BANA SUCUKLU YUMURTA YAPSIN
Kullanıcı profilini gör
GodfreyxCeLLaD
5 lvl
5 lvl

MesajKonu: Geri: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   Salı Nis. 21, 2009 9:14 pm

Very Happy:D bende admindim başta ama hüso beni almış adminlikten biz mesaj sayımızla admin olcakmışız oda 10milyon mesaj falan yapıyo Very Happy:D

Kullanıcı profilini gör
£saY
2 lvl
2 lvl

MesajKonu: Geri: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   Çarş. Nis. 22, 2009 12:23 pm

hahahhah olm admin yapın beni yıkarım dağları haaa Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]   

beni medaratör falan yapın olm sap kaldım [~£saY~]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Warrior Yapılandırma Rehberi (Resimli)
» Eski Yaprak Dökümü [ 1967 Yapımı ]
» Rogue Yapılandırma Rehberi..
» Telepati Nasıl Yapılır?
» Astral Seyehat Nasıl Yapılır?